O mne

So srdcom varím a ponúkam kvalitné - Recepty pre Vás

Rada by som sa Vám predstavila. Moje meno je Martina. Som mamou dvoch úžasných dcér a babičkou rozkošnej vnučky Karolínky. Varenie a pečenie je mojou vášňou už odmalička. S prípravou receptov mám niekoľkoročné skúsenosti. Rada vymýšľam, kombinujem, snažím sa vyberať zdravšie alternatívy potravín. U mňa nájdete jedlá moderné, ale aj klasické, bez lepku, mäsa, pre deti a dospelých, ale aj zaujímavý blog. Samozrejme, na tradičné jedlá nezabúdam, fantasticky varila moja mamička, ale aj staré mamy.

klasicka domaca torta

Pre mňa nie je dôležité mať plnú chladničku a uvariť komplikované jedlo. Milujem vykúzliť rýchle, chutné a zdravšie jedlo takmer z ničoho. Vynikajúca nátierka, skvelá polievka, úžasné hlavné jedlo, famózny koláčik, výborný dezert – domáce pochúťky pre Vašu rodinu pripravené za pár minút. Mojím veľkým snom je postupne vybudovať kvalitnú značku RECEPTYPREVAS.sk. Recepty zrozumiteľné a jasné, vhodné aj pre začiatočníkov. Čo je však najdôležitejšie, aby Vám všetkým chutilo.

Uvariť či upiecť nie je vôbec nič zložité, bude mi potešením stáť po Vašom boku. Recepty pre Vás – to sú recepty pripravené s láskou a nadšením.

Dobrú chuť a sladké maškrtenie želám.

Martina